Auto

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

bmarta

5

3 paź 2017, o 21:17

Re: Auto

Postautor: bmarta » 13 paź 2017, o 17:29

Cześć Wam. Czy znacie może jakieś dobre i sprawdzone źródło używanych części do aut? Ja właśnie dość często potrzebuję tego typu usług i zależałoby mi na znalezieniu sprawdzonego źródła, żeby nie było trzeba szukać w różnych miejscach.

Popytałem trochę znajomych w tym zakresie tematycznym i dość często polecali mi ten szrot http://www.autozlom24h.pl Poza złomowaniem aut oferują również sprzedaż używanych części do aut, więc wydaje się być dość dobrym rozwiązaniem, żeby skorzsytać z ich usług. Przynajmniej mamy pewność, że zawsze mają to co trzeba na półce i że jest to dobrej jakości. Na to też wskazuje ich obszerne doświadczenie. W końcu ponad dziesięć lat na rynku świadczy bardzo dobrze o tym, że muszą dobrze wykonywać swoją robotę.

W każdym razie, chciałbym mieć jeszcze trochę więcej tego typu usług do wyboru i tu właśnie moje pytanie – czy jesteście w stanie polecić jeszcze coś sprawdzonego, z czego mieliście już okazję korzystać? Z góry wielkie dzięki za sugestie w tym obszarze tematycznym :)
Jeśli nie stanowisz cząstki rozwiązania, jesteś cząstką problemu.
no avatar
User

Eizzy

54

23 lip 2012, o 07:12

Re: Auto

Postautor: Eizzy » 2 lis 2017, o 08:25

Prawidłowo. Chociaż kursy i egzaminy są coraz bardziej wymagające więc myślę, że cokolwiek już się tam wie :)
Poprzednia