AUDIOMASTER - Firma nagłośnieniowa

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

dariusz_wojtowicz

Posty

1

Rejestracja

18 mar 2014, o 11:18

Lokalizacja

Żywiec

AUDIOMASTER - Firma nagłośnieniowa

Postautor: dariusz_wojtowicz » 18 mar 2014, o 11:20

Firma AUDIOMASTER z Żywca, istniejąca od roku 1993 r. oferuje Państwu swoje usługi w formie nagłośnienia i oświetlenia szerokiej gamy imprez - od koncertów, festiwali muzycznych, konferencji, eventów, festynów, pokazów mody, bankietów, pikników do małych spotkań kameralnych, które potrzebują profesjonalnej obsługi estradowo-scenicznej. Zapewniamy także kompleksową oprawę muzyczną dla zabaw, bankietów oraz wesel w postaci profesjonalnego zespołu muzycznego lub DJ-a. Firma współpracuje z zespołem Studio5, który umilił zabawę na kilkuset weselach i bankietach i zyskał sobie zaufanie klientów.zespół na Wesele
Tym co odróżnia nas na rynku jest sprzęt, jakim dysponujemy oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie realizacji dźwięku. Na imprezy dostarczamy nagłośnienie najwyższej klasy i zawsze profesjonalną obsługę. Stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy, poszerzamy wiedzę fachową oraz utrzymujemy bazę sprzętową na najwyższym, europejskim poziomie, aby najlepiej spełniać Państwa potrzeby. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do Państwa wymagań. Pragniemy zadowolić każdego z Państwa i po skończonym zadaniu odczuwać satysfakcję i poczucie dobrze spełnionego obowiązku.
no avatar
User

Tolek22

Posty

22

Rejestracja

13 lis 2013, o 08:19

Re: AUDIOMASTER - Firma nagłośnieniowa

Postautor: Tolek22 » 16 kwie 2014, o 07:46

Bardzo fajną usługą tego typu dla firm jest muzyka do publicznego odtwarzania - http://www.publicmusic.pl/. Dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i innych organizacji jest to darmowe. Firma świadcząca usługę posiada prawa autorskie do utworów.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: AUDIOMASTER - Firma nagłośnieniowa

Postautor: zyjes » 21 kwie 2014, o 20:11

Ostatnio na forum był poszukiwany dj na wesele w Katowicach to polecałem DJa rudego, bo teraz lepiej mieć dja wodzireja niż zespół. Czasy się zmieniają, trendy i wymagania też. Ale zgadzam się, że nagłośnienie zawsze musi być profesjonalne, nie ma dyskusji.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: AUDIOMASTER - Firma nagłośnieniowa

Postautor: bizz » 6 sie 2015, o 11:53

Jeśli chodzi o sprzęt nagłaśniający, to dobrą ofertę możecie znaleźć w http://sklep-muzyczny.com.pl/ . Myślę, że jest to godny polecenia sklep, znajdziecie tutaj naprawdę szeroki wybór.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: AUDIOMASTER - Firma nagłośnieniowa

Postautor: kolaa » 23 wrz 2015, o 13:07

Warto zajrzeć na http://www.sklep-muzyczny.com.pl/soundcraft_m8.html , gdzie dostępne są instrumenty oraz sprzęt muzyczny w dobrych cenach. Jest to chyba największy sklep muzyczny w internecie, więc warto sprawdzić sobie ich ofertę.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Re: AUDIOMASTER - Firma nagłośnieniowa

Postautor: Roku88 » 4 gru 2018, o 11:08

Fajna firma i fajna oferta musze wam przyznac, mysle ze jakbyscie chcieli sie dobrze wyposazyc w jakis fajny sprzecik to polecam zobaczyc tutaj: sklep muzyczny gdańsk
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.234s | 14 Queries | GZIP : Off ]