allegro jako wypchajdziura

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

allegro jako wypchajdziura

Postautor: TadekNiejadek » 17 cze 2016, o 01:56

czołem załoga. prowadzę od dłuższego czasu sklep i mam pewne produkty które mi ewidentnie nie idą i iść nie będą w tym miejscu więc sobie postanowiłem to wypchać przez allegro. o ile sklep już mam obcykany, o tyle z allegro nie miałem za bardzo wspólnego do tej pory. potrzebuję więc jakichś podopowiedzi w zakresie upstrzenia aukcji jakimś szablonem nietypowym, który zachęci do kupna, że sklep nie na jedno kopyto jak reszta ale żeby nie żarło mi to nakładów finansowych jako takich bo to jednak tylko "uzupełniacz" sprzedaży, a nie główny kanał. dzięki z góry!
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: allegro jako wypchajdziura

Postautor: Marcelus » 20 cze 2016, o 04:49

weź się pokręć trochę po takich sprzedawcach którzy mają w ofercie więcej niż jedną usługę. dzięki temu możesz skorzystać z promocji na drugi czy trzeci program u tego samego właściciela. ja tak mam u swojego z programem graficznym gdzie obniżka to czterdzieści złotych (płacę dyszkę zamiast pięćdziesięciu). opłacalnie.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: allegro jako wypchajdziura

Postautor: SalamonK » 20 cze 2016, o 05:37

A to w takim przypadku fajnie się sprawdzi o to to http://aleszablony.pl/ schludnie to wygląda, można sobie powybierać a w myśl tego co kolega wyżej napisał to i inne usługi mają tylko trzeba przejść na stronę główną esprzedaz.com bodajże?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: allegro jako wypchajdziura

Postautor: TadekNiejadek » 20 cze 2016, o 06:30

Hah dzięki żeby było śmiesznie to właśnie się wczoraj nasłuchałem legend o tej firmie jak to stają na wysokości zadania i jak się kumpel sam rąbnął to jeszcze mu pomagali odkręcać sytuację jakąś ale to on miał u nich oprogramowanie całego sklepu. Także po takich opowieściach jestem już zdecydowany na te całe aleszablony :) personalizacja jest plusem i hosting szybki przede wszystkim, żeby to się wszystko latami człowiekowi nie otwierało...
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: allegro jako wypchajdziura

Postautor: Przesylanie_pl » 24 cze 2016, o 10:00

A cz masz również nawiązana współpracę z firmą kurierską? Bo jeżeli nie,to akurat w tym sie specjalizujemy i chętnie pomożemy,doradzimy na forum:)
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: allegro jako wypchajdziura

Postautor: lerbenz » 7 wrz 2018, o 08:58

Na allegro trudno jest konkretnie zarobić. Przez pewien okres ja również próbowałem tam działać, ale po kilku miesiącach podjąłem decyzję o tym, by zainwestować w tworzenie sklepów internetowych https://solv.pl/sklepy-internetowe/ dzięki temu teraz posiadam niezależną witrynę i nie muszę się martwić o to co postanowi allegro.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 12 Queries | GZIP : Off ]