Agencja kreatywna

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

patka7

Posty

3

Rejestracja

14 gru 2019, o 12:14

Agencja kreatywna

Postautor: patka7 » 14 gru 2019, o 12:18

Mieliście do czynienia z agencją kreatywną? Zastanawiam się, czy warto nawiązać taką współprace.
no avatar
User

emilka6

Posty

1

Rejestracja

15 gru 2019, o 11:23

Re: Agencja kreatywna

Postautor: emilka6 » 15 gru 2019, o 11:25

To zależy, jakich usług oczekujesz. Na stronie https://necon.pl/ możesz poczytać o agencji kreatywnej z Wrocławia, która zajmuje się między innymi bieżącą obsługą strategiczną i graficzną marek, wspierając je na każdym etapie ich działalności. Wydaje mi się, że na samym początku powinno się przede wszystkim ustalić cele, a później dążyć do ich osiągnięcia.
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: Agencja kreatywna

Postautor: febe » 18 gru 2019, o 12:27

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej reklamie to zdecydowanie warto skorzystać z usług agencji kreatywnej. Można wówczas liczyć na wsparcie, kreatywne działania promujące Twoją działalność, regularne raporty umożliwiające monitorowanie prac, wdrożenie strategii marketingowej zgodnie z ustaleniami i zapisami zawartymi w umowie. Zobacz sobie agencję SOLV www.solv.pl/oferta, która zajmuje się marketingiem internetowym oraz tworzy strony www.
no avatar
User

starbucks

Posty

26

Rejestracja

19 wrz 2013, o 10:55

Re: Agencja kreatywna

Postautor: starbucks » 2 sty 2020, o 07:16

Agencja kreatywna może okazać się być bardzo dobrym pomysłem dla naszego biznesu... trzeba tylko wybrać tą profesjonalną i wiarygodną.
no avatar
User

prokan

Posty

9

Rejestracja

23 mar 2020, o 08:31

Re: Agencja kreatywna

Postautor: prokan » 30 mar 2020, o 11:10

A czy ktoś z obecnych korzystał z ofert takich jak https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-bedzin.html? Z tego co wyczytałem w dzisiejszych czasach taka forma reklamy internetowej jest bardzo ważna i przynosi dobre efekty. Agencja ExtraSeo cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami więc chyba na próbę się zdecyduje. Ile powinno kosztować pozycjonowanie tak w granicach rozsądku?
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Agencja kreatywna

Postautor: arabika » 3 kwie 2020, o 10:14

Nie miałam raczej okazji jeszcze korzystać z takich usług agencji kreatywnej. Jak dla mnie bardzo ważne jest to, że usługa pozycjonowania https://dolp.pl/pozycjonowanie-stron-pi ... ybunalski/ w moim przypadku świetnie się sprawdza. Dlatego jestem pewna tego, że jeśli chodzi o działania SEO to są one skuteczne.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Agencja kreatywna

Postautor: pankracy » 22 cze 2020, o 11:02

Ja bym polecił agencję MTWeb z Krakowa, jeśli chodzi o takie rzeczy jak np. tworzynie stron internetowych przyjaznych dla wyszukiwarek i urządzeń mobilnych; działania social media, buzz marketingu, pozycjonowania, Google Ads etc. Może komuś właśnie się przyda namiar, bo dla mnie to prawdziwi specjaliści.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.083s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron