agencja eventowa

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

krecik

Posty

23

Rejestracja

1 gru 2012, o 21:03

agencja eventowa

Postautor: krecik » 25 mar 2013, o 23:01

Czy organizowaliście może wyjazdy integracyjne w swojej firmie przy współpracy z firmą www.powersport.pl ?
no avatar
User

malgoska

Posty

6

Rejestracja

7 kwie 2013, o 13:50

Re: agencja eventowa

Postautor: malgoska » 7 kwie 2013, o 13:58

Tej firmy nie znam, ale mogę polecić eventy organizowane przez IDEA Trainer House. Dla nich event nie jest tylko eventem. Oni,jako firma szkoleniowa, przed każdym eventem stawiają jakiś rozwojowy cel. Mnie bardzo pomogło chodzenie po rozżarzonych węglach.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: agencja eventowa

Postautor: kasiazosia » 8 kwie 2013, o 07:08

Nie znam żadnej z firm, o których wspominacie, ale gdybym miała zorganizować imprezę integracyjną, to pewnie zapytałabym o opinie zaprzyjaźnione firmy :-)
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: agencja eventowa

Postautor: lattemacchiato » 10 kwie 2013, o 12:41

malgoska W czym Ci pomogło chodzenie po tych węglach?:)
no avatar
User

pajak

Posty

11

Rejestracja

31 sty 2013, o 15:36

Re: agencja eventowa

Postautor: pajak » 12 kwie 2013, o 17:44

Moim zdaniem takie imprezy nie mają sensu, strata czasu i pieniędzy. Każdy woli spędzać czas inaczej, nie wszystkich bawią takie imprezy. Lepiej podarować pracownikom premie lub karnety, np. na basen czy siłownię.
no avatar
User

krecik

Posty

23

Rejestracja

1 gru 2012, o 21:03

Re: agencja eventowa

Postautor: krecik » 15 kwie 2013, o 22:38

ja i po węglach chodziłem a i teraz jedziemy na integrację z powersport.pl - dla mnie to wspaniała rzecz. bony to kolejna codziennośc... a tak przynajmniej chwila oderwania się od szarej rzeczywistości :)
Awatar użytkownika
User

studioevents

Posty

2

Rejestracja

11 cze 2014, o 18:28

Lokalizacja

Cała Polska

Re: agencja eventowa

Postautor: studioevents » 11 cze 2014, o 18:33

Witamy Państwa serdecznie, niezmiernie miło jest nam przedstawić swoją firmę .
„Studio Events” , jest niedawno powstałą agencją eventową . Pomimo, iż nie posiadamy tak rozwiniętego portfolio jak nasza konkurencja, zdecydowanie wyróżnia nas „ świeżość umysłu” , a tym samym niesamowita wyobraźnia i pomysły . Nasza oferta jest obszerna, dzięki czemu jesteśmy przekonani , że i Państwu będziemy mogli w jakiś sposób pomóc.

Studio Events szanuje i ceni każdego klienta ,oraz dokłada wszelkich starań by dobrze nas Państwo wspominali i chcieli ponownie skorzystać z naszych usług w przyszłości.
Studio Events
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: agencja eventowa

Postautor: nataliakl » 4 sie 2014, o 10:24

pajak pisze:Moim zdaniem takie imprezy nie mają sensu, strata czasu i pieniędzy. Każdy woli spędzać czas inaczej, nie wszystkich bawią takie imprezy. Lepiej podarować pracownikom premie lub karnety, np. na basen czy siłownię.


A ja się nie zgodzę. Owszem, nie każdy bierze w takim wyjeździe chętnie udział, ale potem się okazuje, że jednak nie było tak źle, a czasami nawet fajnie ;) Zespół powinien być zgrany, czego premie i karnety nie umożliwiają. To jest sposób nagradzania pracowników, a nie integrowania ich.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron