12% na forexie

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

enquist

Posty

2

Rejestracja

30 cze 2010, o 20:56

12% na forexie

Postautor: enquist » 30 cze 2010, o 21:37

Witam,

Bez przydługich wstępów i owijania w bawełnę.

Pokażę Wam dzisiaj jak dzięki prostej strategii inwestowania na rynku walutowym FOREX można osiągnąć stopę zwrotu ok. 12% (to stopa zwrotu przy niskim poziomie ryzyka). Myślę, że gra jest warta świeczki bo na tradycyjnej lokacie zarobicie dzisiaj od 3 do 5%. Realizacja strategii, o której piszę będzie wymagała pewnego zaangażowania i bystrości umysłu tzn. na początku trzeba zrobić kilka rzeczy żeby wszystko ładnie się rozruszało. Później wystarczy tylko 30 minut miesięcznie żeby naszą strategię skontrolować i wprowadzić ewentualne zmiany.

Jeśli jesteście zainteresowani, to dokładny opis strategii znajdziecie tutaj

Niech nie zmyli Was tytuł i wstępny opis. Pozycja ta opisuje zastosowanie strategii inwestowania na rynku FOREX do obniżenia raty kredytu hipotecznego. Wy jednak możecie wykorzystać ją w zupełnie innych celach.

Pozdrawiam i życzę dużych sukcesów inwestycyjnych,

PS. Ja powyższą strategię stosuję od września zeszłego roku i mogę potwierdzić że działa. W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt: enquist85@wp.pl
Ucz się od najlepszych - wartościowa wiedza w zasięgu ręki
no avatar
User

Japaneczek

Posty

17

Rejestracja

27 lip 2011, o 17:22

Re: 12% na forexie

Postautor: Japaneczek » 1 sie 2011, o 20:51

Jak ja miałbym taką strategię to grałbym na wysokich dźwigniach i nikomu o niej nie mówił;p
no avatar
User

urszulka

Posty

22

Rejestracja

10 paź 2011, o 09:09

Re: 12% na forexie

Postautor: urszulka » 29 paź 2011, o 14:59

Oj cos mi się nie podoba .Nie ma nic tak łatwo.
no avatar
User

mietek24

Posty

21

Rejestracja

3 lis 2011, o 08:25

Re: 12% na forexie

Postautor: mietek24 » 9 mar 2012, o 07:37

12% i to stabilnie i na forex :D to chyba żart forex jest prawie jak ruletka albo się uda albo nie
no avatar
User

szyms88

Posty

7

Rejestracja

26 mar 2012, o 16:54

Re: 12% na forexie

Postautor: szyms88 » 26 mar 2012, o 17:01

jak takie zyskowne i pewne to po co o tym piszesz ...
no avatar
User

daknez

Posty

18

Rejestracja

2 kwie 2012, o 12:12

Re: 12% na forexie

Postautor: daknez » 16 kwie 2012, o 09:46

Bo może chce jeszcze więcej na tym zarobić? Może warto zapoznać się bliżej z tą ofertą? Natomiast, co do stabilnego i pewnego zysku to lekka przesada. Chyba, że wypracowałeś jakąś nieziemską metodę dywersyfikacji ryzyka ;)
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: 12% na forexie

Postautor: stratfan » 23 kwie 2012, o 20:12

12% i to stabilnie i na forex :D to chyba żart forex jest prawie jak ruletka albo się uda albo nie

No ale wprawieni traderzy zarabiają przecież na forexie. Słyszałem, że teraz są takie aplikacje, czy systemy, które działają na wytycznych jak algorytmy i są w stanie analizować ruchy na rynku w taki sposób, żeby szybko wykonywać transakcje walutowe i zarabiać całkiem niezłe pieniądze w ten sposób. Zainteresowałem się właśnie bardzo mocno forexem mając wstępny kapitał na tego typu inwestycję i powiem, że potencjał jest naprawdę duży.

A co do tego tematu z tą książką ze złotych myśli, to wolałbym jakiegokolwiek tradera popytać o coś, znaleźć jakąś firmę co się na tym zna, czy nawet poczytać forum niż cokolwiek ze złotych myśli.
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: 12% na forexie

Postautor: Strażak Wojtek » 7 cze 2012, o 22:43

Nie wiem czy akurat koledze enquistowi chodziło o to, ale od pewnego czasu czyta się na forach poświęconych inwestowaniu na Forexie o tak zwanych rachunkach zarządzanych. Firmy takie jak np. Secured Forex, oferują właśnie takie rachunki, których właśnie głównym argumentem przemawiającym na ich korzyść jest właśnie stały zysk miesięczny oscylujący w granicach 8-12 %, przy jednoczesnym ubezpieczeniu kapitału.

Stratfan, wspominał post wcześniej o algorytmach analizujących ruchy rynku. No i właśnie rachunki zarządzane korzystają z takowych, a mówiąc, ściślej właśnie na nich opierają swoją skuteczność. Opcja ciekawa, nie powiem, i podobno całkiem skuteczna. No, ale chyba nie ma jeszcze wielu osób, które by z niej skorzystały, choć cała oferta wygląda dość kusząco :)
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: 12% na forexie

Postautor: Roberto » 14 sie 2012, o 17:56

daknez pisze:Natomiast, co do stabilnego i pewnego zysku to lekka przesada. Chyba, że wypracowałeś jakąś nieziemską metodę dywersyfikacji ryzyka ;)


Są teraz metody, które zmniejszają ryzyko. Strategie algorytmiczne chociażby działają w ten sposób. Wprawdzie kokosów tu nie zarobisz jednorazowo, ale jest to w miarę stabilny i stały zysk. Oczywiście, ryzyka nie wyeliminujesz w 100%, ale można szukać rozwiązań, które go obniżą.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: 12% na forexie

Postautor: Strażak Wojtek » 22 sie 2012, o 21:47

Myślę, że Roberto dobrze to ujął w tym krótkim zdaniu. Całkowicie wyeliminować ryzyka nie udało się i pewnie nie uda nikomu, ale sposobów jego minimalizowania jest już dużo więcej. Strategie algorytmiczne to jeden z nich. Małe i krótkie transakcje potrafią przy dobrym ustawieniu i automatyzacji zarobić na swoje utrzymanie...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]